גוברין לעסקים
תפריט
כל מעסיק רוצה שעובדיו שיהיו בריאים יותר, יעילים יותר, אנרגטיים, שיעדרו פחות מהעבודה, שיהיו פרודוקטיביים ושבעי רצון וגם שידעו להעריך את מה שקבלו.

פיתחנו עבורכם 4 מסלולים המבוססים על המודלים היפנים:

סדנאת הרזיה

הרצאות

יום בריאות

Govrin Helth Revolution

 

סדנאת הרזיה:

שיטת גוברין אינה דיאטה. היא שיטת הרזיה מהפכנית שפיתח נמרוד גוברין לאחר שנים ארוכות שבהן למד את עקרונות גישת הנוריוקו (כוח המוח ביפנית).

השיטה נותנת מענה לשלוש הבעיות שהדיאטות המערביות יוצרות:

* במקום לצמצם את צריכת הקלוריות אנו לומדים לנהל נכון שישה מנגנונים פיזיולוגיים ("המנגנונים של לוחמי הסומו") בגופנו, שמשפיעים השפעה מכרעת על המשקל שלנו.

* במקום להרגיש שאנחנו במאבקים ומלחמות אנו לומדים את "סוד הנוריוקו": שבע טכניקות מנטליות המסייעות לנו ליצור שינוי ללא התנגדות וללא תחושת מלחמה.

* במקום כוח הרצון שנחלש ונעלם עם חלוף הזמן אנו לומדים להתבסס על כוח ההרגל, כי לעשות דברים מתוך הרגל זה דבר קל.

בשיטת גוברין יש לך מורה דרך שצועד אתך יד ביד, מעניק לך את הידע ומחדיר בך מוטיבציה ליצור שינוי אמיתי ללא דיאטות, ללא ספירת קלוריות וללא מלחמות.

מהיום באפשרותכם להציע לעובדים שלכם להירשם לקבוצת ההרזיה הייחודית של שיטת גוברין אצלכם בארגון (מינימום עשרה משתתפים בקבוצה), וליהנות לא רק מכל מה שיש לשיטה להציע, אלא גם מהנחה משמעותית.

חברות וארגונים שאין באפשרותם לארגן קבוצה במקום העבודה יכולים ליהנות מהסדרים מיוחדים עבור עובדים שלהם שישתלבו בקבוצות הפתוחות לקהל הרחב.

 
 

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם: